Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
MONTUJEMY 2 ZBIORNIKI LPG do Chryslera T&C 3.6L z 286KM z 2014 roku! POTĘŻNY zasięg w mocnym aucie!

MONTUJEMY 2 ZBIORNIKI LPG do Chryslera T&C 3.6L z 286KM z 2014 roku! POTĘŻNY zasięg w mocnym aucie!Dzisiaj w Energy Gaz Polska prezentujemy rzecz niespotykaną! Montujemy 2 potężne zbiorniki do amerykańskiego Chryslera!

Jak działa Chrysler T&C 3.6 286KM 2014R z LPG ? Chrysler T&C 3.6 286KM 2014R z LPG działa doskonale! Sprawdź opinie na temat Chrysler T&C 3.6 286KM 2014R w Energy Gaz Polska!

➡ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 20-08-2020
➡ Marka i model: Chrysler T&C
➡ Rok produkcji: 2014R
➡ Silnik: 3.6 286KM
➡ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC P&D
➡ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 4900 zł
➡ Spalanie PB/100 km: 14L
➡ Spalanie LPG/100 km: 16L
➡ Przełącznik LPG: na słupku przy pedale hamulca
➡ Pojemność zbiornika na gaz: 2x41L
➡ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 460 km
➡ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,00 zł, PB 4,45 zł
➡ Oszczędność / 1000km: 330 zł*
➡ Zwrot instalacji LPG: 14500km

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Chryslera! http://www.egp.pl/lpg-do-chryslera.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Chryslera? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Chrysler! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Chrysler na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Chryslera zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Chryslera wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Chryslera i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Chryslera, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 16 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Chryslera jak: 300C, 300M, Aspen, Grand Voyager, Neon, Pacifica, PT Cruiser, Sebring, Stratus, Town & Country, Voyager.

Chrysler TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Chrysler w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

8 thoughts on “MONTUJEMY 2 ZBIORNIKI LPG do Chryslera T&C 3.6L z 286KM z 2014 roku! POTĘŻNY zasięg w mocnym aucie!

  1. Co jest potrzebne żeby podłączyć dwie butle na raz? Jakieś specjalne przewody rozdzielacz jakiś? I czy muszę mieć dwie takie same butle? Planuje zrobić jedną butle w kole zapasowym a drugą też w bagażniku za tylnymi siedzeniami da się to zrobić czy nie ma szans?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!