Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
PORADNIK LPG: JAK STROIĆ LPG SONDĄ AFR? Jak regulować LPG w Subaru WRX STI 2.5T 300KM na drodze

PORADNIK LPG: JAK STROIĆ LPG SONDĄ AFR? Jak regulować LPG w Subaru WRX STI 2.5T 300KM na drodzeKAŻDE 100 KM NA GAZIE LPG TO 55 ZŁOTYCH OSZCZĘDNOŚCI !!!
STROJENIE SONDĄ AFR LPG, regulacja mieszanki auto gaz do Subaru WRX STI 2.5T 300KM Z 2016 . TURBO BOXER NA LPG. Fakty, mity o LPG. Ekspert LPG PIOTR ZATCHIJ , SZEF Energy Gaz Polska zajmie się właściwą kalibracją LPG i precyzyjnym ustawieniem mieszanki auto gaz aby Subaru jeździło bezbłędnie na gazie. Dziś prezentujemy strojenie SUBARU WRX STI 2.5 TURBO 300 KM na LPG sondą AFR! Zobacz jak to się robi! Fachowa regulacja mieszanki w tych modelach jest niezwykle istotna gdyż nieprawidłowo dobrany skład mieszanki mógłby doprowadzić do szybszego zużycia gniazd zaworowych i zaworów!
Subaru mają WŁASNĄ sondę zamontowaną jako pierwszą główną sterującą. Tutaj mamy jej odczyt, współczynnik równoważności lambda b1s1.Stroimy Subaru na gaz do parametrów podobnych jak na benzynie. W bogatym systemie aby auto jeździło na LPG jak na benzynie. Ciśnienie na reduktorze musi być podniesione aby mieć na tyle gazu aby super dało radę podobnie jak na benzynie. Auto na LPG musi jeździć w tych samych parametrach obciążenia i dawać taką samą frajdę z jazdy na obu paliwach identycznie.
Kompletacja zastosowana pod maską Subaru WRX STI 2.5T 300KM z 2016 roku :
YETI + NAJMOCNIEJSZE WTRYSKIWACZE, REDUKTOR DUŻY OBSŁUGUJĄCY 400 KONI , STABILNY ZAPAS MOCY. KME JEDNOSTKA STERUJĄCA super się stroi nawet pod specyfikę jazdy Klienta. Taki set LPG gwarantuje dla klienta super jakość i montaż LPG będzie bardzo satysfakcjonująca. Parametry Subaru na LPG są takie same jak na benzynie jednak jazda tym pięknym i niesamowitym autem jest znacznie tańsza niż na benzynie PB95. Każde 100 km na gazie to oszczędność 55 złotych !!!!
GAZ LPG TO MEGA ROZWIĄZANIE Aby przyjemniej było liczyć :
1000 km na gazie LPG zamiast benzynie : oszczędność 550 zł
10000 na gazie LPG zamiast na benzynie : oszczędność 5500 zł
100000 na gazie LPG zamiast na benzynie : oszczędność 55000 zł

Jaki gaz LPG do Subaru WRX STI 2.5T 300KM z 2016 roku – TEN KTÓRY ZOSTANIE ZAMONTOWANY W ENERGY GAZ POLSKA. Specjaliści do montażu LPG starają się dobrać precyzyjnie LPG do parametrów i potrzeba silnika i oprogramowania danego auta.

Klienci wybierają usługi serwisu LPG Energy Gaz Polska ze względu na fachowość, wieloletnie doświadczenie i renomę Zespołu Specjalistów, którzy współpracują w niezmienionym składzie od wielu lat! Od lat nasi pracownicy podnoszą swoje kwalifikacje , szkolą się praktycznie i mają szansę współpracować z Piotrem Zatchij , Szefem i Właścicielem Energy Gaz Polska. Ekspert LPG jakim niewątpliwie jest Piotr wyszkolił niewątpliwie naszą kadrę do poziomu światowego i dlatego Kadra Energy Gaz Polska to elita wśród montażystów LPG w Polsce.

Nasz Serwis pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18. Zapraszamy serdecznie do skorzystania ze usług Specjalistów Energy Gaz Polska! 22 810 00 90 Montaż i Serwis Auto-Gaz Warszawa!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do SUBARU ! http://www.egp.pl/lpg-do-subaru.htm

Pytacie Państwo co zamontować do SUBARU ? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki SUBARU ! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

SUBARU na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do SUBARU zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do SUBARU wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie!
Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do SUBARU i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego SUBARU , skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!
Energy Gaz Polska blisko 17 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj renomie doświadczeniu, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!
SUBARU TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie SUBARU w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli SUBARU jak: Impreza, Forester, Justy, Legacy, Outback, Tribeca, XV

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

3 thoughts on “PORADNIK LPG: JAK STROIĆ LPG SONDĄ AFR? Jak regulować LPG w Subaru WRX STI 2.5T 300KM na drodze

  1. Witam czy istnieje możliwość zamontowania gazu do hybrydy chodzi mi o model Chrysler pacyfika planuje zakup na taxi i zastanawiam się czy jest to warte uwagi i czy jest takie rozwiązanie do hybrydy 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!