Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Skoda Rapid 1.2 LPG TSI 90 KM z 2016 roku bezpośredni wtrysk z LPG KME w Energy Gaz Polska!

Skoda Rapid 1.2 LPG TSI 90 KM z 2016 roku bezpośredni wtrysk z LPG KME w Energy Gaz Polska!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Skoda Rapid 1.2 LPG TSI 90 KM z 2016 roku bezpośredni wtrysk z LPG KME w Energy Gaz Polska! Skoda Rapid 1.2 TSI 90 KM bezpośredni wtrysk z 2016 roku z KME Sky Direct w Energy Gaz Polska! Montaż LPG: Skoda Rapid 1.2 TSI! Skoda Rapid 1.2 TSI na LPG! Auto gaz do bezpośredniego wtrysku do doskonałe rozwiązanie! LPG do Skoda Rapid 1.2 TSI po prostu się opłaca! Instalacja KME SKY DIRECT to idealne rozwiązanie do tego silnika!

➡️ PARAMETR PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 13.08.20.
➡️ Marka i model: SKODA RAPID
➡️ Rok produkcji: 2016
➡️ Silnik: 1.2 TSI 90 KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG:BRC SDI 2.0
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG?: 5200 ZŁ
➡️ Spalanie PB/100 km: 8L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 8L + PB
➡️ Przełącznik LPG: obok popielniczki
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 56L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG: 550 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 1.9 , PB 4,50
➡️ Oszczędność / 1000km: 150 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 34 000 km

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Skoda ! https://www.egp.pl/galeria-lpg/montaz-lpg/skoda/

Pytacie Państwo co zamontować do Skoda ? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Skoda ! https://www.egp.pl/montaz-auto-gaz/wycena-lpg-energy-gaz-polska/

Skoda na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Skoda zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Skoda wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Skoda i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Skoda , skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 16 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Skoda TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Skoda w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Skoda jak: Citigo, Fabia, Favorit, Felicia, Octavia, Rapid, Roomster, Superb, Yeti.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Music: https://www.bensound.com/royalty-free-music

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

10 thoughts on “Skoda Rapid 1.2 LPG TSI 90 KM z 2016 roku bezpośredni wtrysk z LPG KME w Energy Gaz Polska!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!