Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
PRINS DLM - Zasady serwisu po montażu LPG VI generacji!

PRINS DLM – Zasady serwisu po montażu LPG VI generacji!Od wielu lat Energy Gaz Polska i Prins wspierają i promują wspólnie ideę LPG, wprowadzając zaawansowane technologicznie systemy autogazu klasy PREMIUM! Energy Gaz Polska dla Marki PRINS to Partner nr. 1 na rynku LPG! Od lat Energy Gaz Polska i PRINS promują i wspierają idee montażu innowacyjnych, najnowszych technologii LPG na rynku polskim. PRINS ceni EGP za ogromną praktykę, wiedzę i fach przy montażu LPG klasy PREMIUM! Energy Gaz Polska to Zespół fachowych Montażystów LPG PRINS DLM polecanych przez PRINS Autogaz Sp. z o.o. Dystrybutora Marki PRINS w Polsce! Energy Gaz Polska skłania się ku jakości i zapewnieniu Klientowi komfortu użytkowania auta po montażu gazu. PRINS jest pod tym względem idealny, dopracowany, choć trzeba za tę jakość dopłacić. Ma jednak wielu zwolenników i to cieszy!

PRINS dla Energy Gaz Polska jest Partnerem strategicznym. Zespół Energy ceni markę PRINS za innowacyjność i najwyższą jakość wykonania komponentów LPG, lecz najbardziej za technologię, której mogą jej pozazdrościć firmy konkurencyjne na rynku LPG. Najnowsze dziecko PRINS to produkt Direct LiquiMax-2.0! Jest to technologia niemalże kosmiczna! PRINS DLM to system LPG do bezpośredniego wtrysku benzyny TFSI, FSI, TSI, DISI, DIT, GDI zasilający samochód w gaz za pośrednictwem oryginalnego systemu benzynowego samochodu. Nie ma tu wtryskiwaczy gazowych, a gaz wtryskiwany jest do komory silnika za pośrednictwem oryginalnych benzynowych wtryskiwaczy. http://www.egp.pl/cieklywtrysk-prins-direct-liqui-max.htm

Czy to jest jeszcze system LPG, czy raczej stanowi integralną część systemu benzynowego, zapytacie? To system LPG, który jest w 100 % kompatybilny z systemem benzynowym, dlatego samochód po montażu DLM pracuje wyłącznie na gazie. Nie zużywa benzyny!!! https://www.youtube.com/user/EnergyGazPolska/search?query=DLM

PRINS to instytucja sama w sobie i technologia, która przebiła innych producentów o lata świetlne. Energy Gaz Polska uwielbia nowe technologię i jest dla największych i markowych producentów LPG najlepszym Partnerem w promocji, montażu i serwisie LPG stanowiąc wzorowy suport techniczny i merytoryczne wsparcie.

Energy Gaz Polska od 11 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

One thought on “PRINS DLM – Zasady serwisu po montażu LPG VI generacji!

 1. W 2017 r. zakupiliśmy cztery nowe focusy z salonu Auto Watin – Autoryzowany dealer marki Ford ul. Obornicka 4.
  Auta zostały wyposażone w nową instalację gazową firmy Prins Autogaz Sp z o.o. którą zachwalał nam handlowiec salonu przy sprzedaży aut.
  Odebraliśmy więc nowe auta od dealera wraz z zamontowaną już instalacją gazową, która ma gwarancję do 07/2020 lub 150k kilometrów.
  Niestety jak szybko się okazało, wszystkie zapewnienia osoby reprezentującej salon oraz gwarancje producenta nowych instalacji gazowych możemy potraktować w sposób, jak gdybyśmy kupowali 10-letnie auto z instalacją gazową, bez gwarancji.
  Proszę sobie wyobrazić, że od nowości auta są na serwisie minimum raz w miesiącu z uwagi na problemy z instalacja gazową.
  Za każdy serwis musimy płacić około 1300 zł, ponieważ firman PRINS http://www.prinsautogaz.pl/ wystawia opinie, która mówi o tym, że przyczyną usterki jest słaba mieszanka tankowanego gazu…
  Oczywiście nie jest to prawda, ponieważ tankujemy na renomowanych ogólnodostępnych stacjach paliwowych. Auta są użytkowane w działalności gospodarczej i nie możemy sobie pozwolić na stałe usterki oraz wzrost nieprzewidzianych kosztów, nie po to kupuje się produkty z gwarancją.
  Zwracam się do wspólników spółki, Pana Sebastiana Bartczaka oraz Pani Bereniki Dalaszewskiej o zainteresowanie sprawą, ponieważ głęboko wierzę, że nasz przypadek to efekt niedopatrzenia pracowników, a nie złych intencji. Ufam również że po moim apelu skontaktuje się z nami osoba, która będzie w stanie rozwiązać bolączki instalacji gazowych bez dodatkowych kosztów oraz przywróci wiarę w dobre imie firmy.
  Jednak na ten moment, ostrzegam wszystkich zainteresowanych instalacją gazową tej marki! Nie warto!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!