Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Serwis LPG Jeep SRT8 6.4 468KM V8 HEMI 2015r w Energy Gaz Polska na gaz PRINS VSI-2.0

Serwis LPG Jeep SRT8 6.4 468KM V8 HEMI 2015r w Energy Gaz Polska na gaz PRINS VSI-2.0Samochód, który chciałoby się mieć, moc fantastyczna, aż zrywa gumę z opon! I to na LPG! Pod maską PRINS – LPG klasy Premium wraz z dwoma reduktorami aby w pełni zaspokoić potrzeby potężnego V8! Zobacz wrażenia Klienta po przejechaniu 40 tys. km na instalacji gazowej PRINS VSI-2.0 zakładanej w Energy Gaz Polska! Monstrum na gazie sprawuje się znakomicie, a sam Klient oszczędza ogromne ilości pieniędzy wydając o połowę mniej na paliwo! Jak myślicie co tak generuje koszta w tym wielkim, monstrualnym, pięknym Jeepie Grand Cherokee SRT8? Drzemie w nim 468 konny silnik 6.4 HEMI! Jego wymaganiom sprostać może jednie PRINS VSI-2.0 w najmocniejszej kompletacji zamontowany profesjonalnie przez Specjalistów Energy! Niewiarygodnie wysokie spalanie, a po montażu autogazu w EGP rekordowe oszczędności i zwrot nakładu na LPG już po 11 tys. km! Jazda na benzynie tym monstrum to koszt 1290zł na 1 tys. km. Dramatycznie dużo, prawda? 🙂 Wystarczyło założyć w Energy Gaz Polska LPG PRINS VSI-2.0 i koszta jazdy spadają do kwoty 600zł dla tego samego dystansu!

Od dziś Właściciel Jeepa na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 28 litrów/100km, a LPG tylko 30 litrów na 100km co przyniesie Właścicielowi 690 złotych oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 80 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 220 kilometrów! P.S. Nasi Montażyści z euforii podczas kręcenia filmu zaokrąglili zasięg na LPG auta znacznie w górę! 🙂

Instalacja gazowa PRINS VSI-2.0 wraz z montażem kosztuje 8000zł, ale dzięki LPG wystarczy pokonać dystans 11600 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona.

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Jeepa! http://www.egp.pl/lpg-do-jeepa.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Jeepa? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Jeep! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Jeep na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Jeepa zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Jeepa wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Jeepa i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Jeepa, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 13 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Jeep TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Jeep w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Jeepa jak: Cherokee, Commander, Compass, Grand Cherokee, Liberty, Patriot, Renegade, Wrangler.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

3 thoughts on “Serwis LPG Jeep SRT8 6.4 468KM V8 HEMI 2015r w Energy Gaz Polska na gaz PRINS VSI-2.0

  1. ojjj bedzie trzymane 😀 😀

    spoko furka,ale porównując do innych aut co byly na serwisie i instalacji w Energy Gaz Polska to najbardziej urywa jajka Mercedes C63 AMG :))))))))))) ale jeepek tez calkiem w pyte.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!