Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
TEST LPG Toyota Prius 1.5 99KM 2008r w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC SQ 32 OBD

TEST LPG Toyota Prius 1.5 99KM 2008r w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC SQ 32 OBDInstalacja LPG do Toyoty Prius kosztuje jedynie 2900 zł! To doskonałą cena! Oszczędność na każde przejechane 1000km to aż 130zł!!! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: Toyota Prius
Rok produkcji: 2008 rok
Silnik: 1.5 99 KM
Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
Spalanie PB: 5 litrów
Spalanie LPG: 6 litrów LPG
Oszczędność dzięki LPG: 130 zł/1000 km
Cena instalacji gazowej LPG: 2900 zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 22 300 km

Toyota Prius Hybryda z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja BRC SQ 32 OBD kosztuje jedynie 2900 zł i dzięki LPG wystarczy tylko 22 300 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel Toyoty na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 5 litrów , a LPG tylko 6 litrów LPG co przyniesie Właścicielowi 130 zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 42 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 570 km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do ToyotY! http://www.egp.pl/lpg-do-toyoty.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Toyoty? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Toyota ! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Toyota na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Toyoty zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Toyoty wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Toyoty i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojej Toyoty, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Toyota TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Toyota w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Toyoty jak: Auris, Avensis, Aygo, Camry, Carina, Celica, Corolla, Land Cruiser, Matrix, Paseo, Picnic, Previa, Prius, RAV4, Sequoia, Sienna, Starlet, Supra, Tacoma, Tundra, Verso, Yaris.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

4 thoughts on “TEST LPG Toyota Prius 1.5 99KM 2008r w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC SQ 32 OBD

Dodaj komentarz

Zadzwoń!