Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Wyprawa po Ładę 2101 na Ukrainę - MotoBieda

Wyprawa po Ładę 2101 na Ukrainę – MotoBiedaPoleciałem samolotem do Charkowa, wsiadłem w 35-letnią Ładę i przejechałem nią 1400 km do Polski. Dzień jak co dzień.
Keszbek macie tutej: https://mubi.pl/MotoBieda

Naklejki: https://motobieda.pl/kategoria-produktu/wlepy/
Fanpej: https://www.facebook.com/MotoBieda/

Obrazki: https://www.instagram.com/motobieda
Krótkie rzeczy: https://www.tiktok.com/@motobieda.ofiszial?

Film powstał we współpracy z Mubi.pl

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

44 thoughts on “Wyprawa po Ładę 2101 na Ukrainę – MotoBieda

  1. No ta, faktycznie jedna scena jest dwa razy. CHUJ, NIECH TAK ZOSTANIE.
    PS Drogie antyszczepy, tak, wstrzyknąłem sobie czip, a za pieniądze od Gatesa/Sorosa/Diabła kupiłem kompresor do Argenty, polecam xD

  2. A.D. 03.11.2022 drogi szczepie pragnę cię poinformować iż dałeś się zrobić w Chuja a za to że już wiemy prawdę o szprycach chciałem ci napluć prosto w twarz nie za to że jesteś takim głupich chujem tylko że mówiłeś o tym publicznie i nieświadomie namawiałeś do tego swoich widzów!

  3. obecnie to już historia, kto by pomyślał że Charków piękne miasto będzie ponownie objęte działaniami wojennymi, tyle że tym razem to nie Niemcy a wyzwoliciele są agresorem. Armia Czerwona a przepraszam armia federacji rosyjskiej …w sumie nic się nie zmieniło ..jedynie nazwa. I raczej już nie będzie nawet czego ściągać z tamtych okolic bo dzielni rosyjscy wojacy już wszystko zawinęli nawet kibelki, ale złomiarze po wojnie będą mieli eldorado ..te czołgi i pojazdy wojskowe swoje ważą….

  4. 9:30 ciekawe czy dziś biedak chciałby tam mieszkać. Straszne jest to jak wiele na gorsze może się zmienić w tak krótkim czasie. To chyba najcenniejszy film na tym kanale, niczym dokument jak to ktoś już wcześniej napisał.

  5. Wiem, że już chwilę minęło ale odpaliłem sobie znów odcinek i moje spostrzeżenie z używania 2107, nie da się tego gówna odpowietrzyć zalewając chlodnicę. Górny wąż i wlewać do bloku. Oby się im ten syf czerwony szybko skończył i wrócił do siebie.

  6. Aż mi się przypomniało pewne popularne nagranie z początku lat 00' …."Kupiłem se auto, pier****ą ładę, nie chce cipa jeździć, **uja na nią kładę"😁😁

  7. Licząc korek na wyjeździe jechaliśmy dokładnie 11 godzin z Kijowa obciążonym Fiatem Pandą, ze zwiedzaniem Oleska po drodze, wymianą jednego przedniego światła po zatrzymaniu przez policję i kręceniu po Lwowie trochę pomimo nawigacji.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!