Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Jaki silnik pod gaz - Opel Astra 1.4 140KM na gaz LPG! Montaż LPG Energy Gaz Polska Warszawa!

Jaki silnik pod gaz – Opel Astra 1.4 140KM na gaz LPG! Montaż LPG Energy Gaz Polska Warszawa!Jaki silnik pod gaz – Opel Astra 1.4 140KM na gaz LPG! Montaż LPG Energy Gaz Polska Warszawa! Opel Astra na gaz LPG to doskonały wybór! Sprawdzone silniki oraz auta, niezwykle tanie w eksploatacji to doskonałe połączenie – jeżeli dodamy do tego, że świetnie znoszą LPG to mamy auto doskonałe! Opel Astra 1.4 140KM na gaz LPG sprawdzi się doskonale a dzięki montażowi instalacji gazowej w renomowanym warsztacie LPG Właściciel będzie jeździł o połowę taniej! Gaz LPG to paliwo które jest niezwykle popularne! Dlatego że możemy jeździć dwa razy taniej bez spadku mocy i zauważalnej różnicy!

Opel Astra na gaz LPG to wybór doskonały! Ale warunkiem jest profesjonalny montaż LPG w renomowanym warsztacie gazowym! Dlatego zapraszamy do Energy Gaz Polska na montaż i serwis instalacji gazowych! nasi Eksperci dobiorą dedykowaną instalację LPG, wykonają Ekspercki montaż oraz przeprowadzą profesjonale strojenie auta na LPG w pełnym zakresie obrotów!

Opel na gaz to wybór wielu kierowców, gdyż Opel doskonale nadaje się do montażu LPG! Pod maską pracują sprawdzone ale dynamiczne i bezawaryjne silniki które doskonale współpracują z instalacją gazową! Dlatego jeżeli gaz założony zostanie przez prawdziwych Ekspertów LPG to Opel Astra z instalacją gazową będzie autem doskonałym i na gazie bezawaryjnym przez wiele tysięcy km!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 11-01-2021
➡️ Marka i model: Opel Astra
➡️ Rok produkcji: 2012
➡️ Silnik: 1.4 140 KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 3000 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 10L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 11L
➡️ Przełącznik LPG: pod wajchą otwierającą maskę
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 44L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 330 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2.0 , PB 5.0
➡️ Oszczędność / 1000km: 250zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 12 000km

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 17 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądało Twoje auto na LPG:
http://www.egp.pl/lpg-do-opla.htm

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli OPEL jak: Adam, Agila, Antara, Ascona, Astra, Calibra, Combo, Corsa, GT, Insignia, Kadett, Manta, Meriva, Mokka, Omega, Signum, Tigra, Vectra, Zafira .

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpol
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGa

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

5 thoughts on “Jaki silnik pod gaz – Opel Astra 1.4 140KM na gaz LPG! Montaż LPG Energy Gaz Polska Warszawa!

  1. A co z silnikiem A16XER (1,6 115km, 85kw? Jaka instalacje byście polecili? o ile w ogóle ten silnik się do tego nadaje bo są różne opinie, a jeśli tak to czy warto utwardzic gniazda zaworowe przed montażem?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!